Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

1.lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Dzień dobry, posiadam zakład krawiecki z długoletnim stażem. Rozpocząłem jeszcze działalność za czasów komuny. Obecnie biznes idzie o wiele gorzej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Ale mogę za darmo dać reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2021/12/08/gdzie-kupic-dobry-i-dostepny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep ale nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest za darmo, natomiast jaki zysk ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle funkcjonuje?

podobne tematy:
Cytuj

2.adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Cześć, jak możesz gdziekolwiek dać za darmo reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie pozyskasz nowych klientów. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, natomiast teraz jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu jest zakładów krawieckich. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie myśl dłużej i umieść tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml