Budzetowe strony internetowe Warszawa

1.lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy budżetowe strony internetowe to jeszcze właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku kwestię niedrogich stron internetowych należy przeanalizować w wielu płaszczyznach. Pierwsza kwestia to zdefiniowanie pojęcia niedrogie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w temacie tworzenia budżetowych stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i dokładnie określić czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to określić sprawdzając oferty firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy żądaną przez nas frazę tanie strony internetowe żeby sprawdzić na jakie oferty wykonania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to wygląda również u tańszych firm, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jak już otrzymamy oferty na stworzenie strony internetowej to trzeba zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zbudowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie ceną zbudowania strony internetowej, porównanie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zazwyczaj oferty wykonania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i darmowe szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na zaprojektowanie strony internetowej, która będzie zawierała unikalny projekt graficzny strony oraz autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.
Cytuj

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml