Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

1.tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:07

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i jestem na etapie montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Dość sporo przeczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to najwięcej monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Witaj, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to dość obszerna liczba podzespołów, które składają się na system alarmowy. Następny powód to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
Cytuj

3.mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Pracuje bez problemów od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na pięć stref - bardzo dobra rzecz dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych obszarach budynku. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W lecie kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml