W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

1.marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Witam. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Chciałbym żeby moja strona WWW była wysoko na hasło wideodomofony Warszawa. Chciałem samemu coś z tym zrobić natomiast efekt moich działań jest mizerny. Nie byłem w stanie wypromować strony do 1-szej pięćdziesiątki wyników wyszukań. Natomiast jak obserwuję konkurencyjne strony to posiadają mniej treści i zazwyczaj posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić żeby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:
Cytuj

2.dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jak chcesz aby twoja strona WWW znalazła się wysoko w rezultatach wyszukiwarki to powinieneś poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna struktura strony WWW. Druga sprawa to mocne odnośniki, które prowadzą do promowanej strony. W twoim przypadku te dwa elementy są do zmiany. Po pierwsze powinieneś uzupełnić podstrony o dobrej jakości treść, która posiada pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je wytłuścić dla robotów. Druga kwestia to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o pozyskiwanie odnośników to trzeba skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. U ciebie dominują wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki ze stron, które posiadają naturalny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml