Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

1.tomaszkowal » 09 maja 2016, 14:47

Cześć. Szukam dobrej ekipy dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś ma namiary na rzetelnych fachowców. Chcę położyć dachówkę ceramiczną na domu jednorodzinnym. Chciałbym kogoś z doświadczeniem i w miarę rozsądnych pieniądzach.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 09 maja 2016, 14:58

Witaj. U mnie pokrycie dachowe robiła ta ekipa dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są ceno konkurencyjni i bardzo solidni. U nas położyli bez problemu więźbę dachową i blacho dachówkę. Cała robota trwała nie dłużej 10 dni. Bez problemów i stresów.

podobne tematy:
Cytuj

3.marekwirazka » 09 maja 2016, 15:31

Witajcie, też podłączam się do dyskusji. Fachowca już posiadam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej wybrać blacho dachówkę. Dużo ludzi uważa, że to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co myślicie na temat takiego rozwiązania?

podobne tematy:
Cytuj

4.lukaszgos » 09 maja 2016, 15:43

Z tym jest różnie. Dachówka ceramiczna posiada swoje mocne strony i wady. Trzeba zaznaczyć, że jest o wiele cięższa od blachy i nie powinno się jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie zużyjesz więcej drewna na więźbę, więc koszty prac dekarskich wzrosną. A teraz zalety. Po pierwsze lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml