Potrzebuje sprawdzonego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

1.adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Witam, posiadam bramę wjazdową do domu. Była ona montowana jakiś okres temu i wszystko pracowało w porządku. Dopiero po kilku latach się ona zniżyła i zaczęły występować problemy z jej rozsuwaniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali pieniądze. Brama funkcjonowała dobrze przez kilka miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś dobre firmy z tej strony?

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem podobny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię denerwować, ale naprawa tego nie jest taka prosta. Jeżeli poprzedni ślusarze ją źle zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Następna kwestia to odpowiednia wysokość wózków, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama winna mieć rezerwę luzu od kostki brukowej. Mniej więcej osiem cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te rzeczy będą dobrze wykonane to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jeżeli chodzi o ślusarzy z tego portalu internetowego to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml