Potrzebuje sprawdzonego stolarza, który robi zabudowy meblowe na wymiar

1.tomaszkowal » 24 maja 2016, 13:31

Witam, właśnie kończę budowę naszego wymarzonego domu. Posiadam już właściwie całą wykończeniówkę za sobą. Pozostały mi już tylko meble. Wspólnie z narzeczoną doszliśmy do wniosku, że najodpowiedniejszym rozwiązaniem będą zabudowy meblowe na zamówienie. Wiadomo, więcej w nich miejsca i można je dopasować do posiadanych pokoi. Potrzebujemy dobrego stolarza, który umie zrobić takie zabudowy meblowe w miarę przystępnej cenie. Jakieś pomysły?

podobne tematy:
Cytuj

2.adamniczyj » 24 maja 2016, 13:41

Dzień dobry, jak nie znalazłeś żadnego stolarza przez pocztę pantoflową to możesz podzwonić do tych fachowców: http://polecamspeca.pl/stolarz - na tej stronie www jest dość obszerna lista fachowców z całej Polski. Na bank coś wyszukasz dla siebie. Jak nie to musisz popytać kolegów w twojej okolicy. Na 100%, u kogoś były robione szafy na wymiar. Ten drugi sposób jest pewniejszy.

podobne tematy:
Cytuj

3.tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:44

Jeśli już naprawdę żadnej firmy nie możesz znaleźć, choć trudno mi w to uwierzyć to pójdź do domów obok ciebie i zapytaj grzecznie czy możesz poprosić o namiary na stolarza. Na 100% ci nie odmówią.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml