Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do pensjonatu?

1.tomaszkowal » 24 maja 2016, 12:43

Cześć, odnalazłem w internecie bardzo ciekawe projekty lad recepcyjnych: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na poniższym obrazku Obrazek . Jestem fanem tego rodzaju rozwiązań, ale boję się iż są one nie na moją kieszeń. Nie chcę zawracać głowy firmie a później się ośmieszyć, że nie mam kasy. Dlatego prośba do osób znających branże o jakieś widełki cenowe za takie lady recepcyjne.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:12

Dzień dobry, super strona internetowa. Projekty tej firmy są jeszcze okazalsze niż na ilustracji umieszczonej w tym wątku. Jeżeli wykonują zlecenia dla tak wielkich korporacji to za pewne do najtańszych się nie zaliczają. Ale nie mam pojęcia dlaczego nie chcesz wysłać do nich zapytania ofertowego. Piszesz co potrzebujesz i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najszybciej. Dużo firm tak działa, dlaczego nie ty.

podobne tematy:
Cytuj

3.adamniczyj » 24 maja 2016, 13:16

Cześć, rzeczywiście bardzo ładne są ich lady do recepcji. Nie mam pojęcia w jaki sposób oni to wyceniają, lecz kiedyś na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: trzeba przyjąć od 2 tyś złotych za metr bieżący lady recepcyjnej. Więc posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml