Solidny stomatolog ze sprzętem w Radomiu

1.tomaszkowal » 23 maja 2016, 10:07

Witajcie, potrzebuje dobrego dentysty z Radomia. Poprzedni lekarz jak leczył moje zęby to pozostawił odłamek ukruszonego wiertła w zębie. Jak można się domyślić po niedługim okresie ząb o sobie przypomniał. Z tego co dowiedziałem się z Internetu, można to usunąć za pomocą mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który dentysta robi takie zabiegi w mieście? Nie chce wyrywać zęba i robić implanta w jego miejsce. Jak wiadomo są to spore koszty i o wiele większy ból i czas leczenia.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 23 maja 2016, 11:03

Dzień dobry, z tego co opisujesz to posiadasz duży problem. Jest jedna przychodnia, która ma niezłych dentystów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam zadzwonić, ale nie mam pojęcia czy mają taki sprzęt. Pierwszy raz o czymś takim czytam, a leczyłem już dużo zębów. Posiadam też już 2 implanty i nigdy nie miałem tego rodzaju kłopotów jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo mam świadomość co to chore zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:
Cytuj

3.adampiszczek » 23 maja 2016, 11:06

Witaj. To ten partacz nie miał pojęcia, iż mu się wiertło ułamało. Pozostawił go w dziurze i dał plombę? Jeśli tak, to powinieneś założyć mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:
Cytuj

4.tomaszkowal » 23 maja 2016, 11:09

Cześć. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u innego dentysty dowiedziałem się o tym fakcie. Szkoda gadać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Na każdy temat

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml